Part# - KICHDLSWS108 SKU::16105
MagnifyKeep It Clean Wiring - KICHDLSWS108 - 1
Previous Image
Next Image
*picture may not represent actual product
Web Special Price
Download:
Description of Product KICHDLSWS108
4.25 Inches (108mm) Shaft For Headlight Switch
Features
  • Feature :: Headlight Switch Shaft
  • Shaft Diameter :: 4.2mm
  • Shaft Shape :: Triangle
  • Length :: 4.25" (108mm)